نتایج جستجو برای عبارت :

مکاتبه‌ی خطیر

#آگهی_فروش_اکانت_کلش کد اگهی:120 کد اکانت & کلن :#120 نام اکانت : mahdi تان هال :13 جم :751 کینگ :27 کوئین :49 ‍♀ واردن :13 ‍♀چمپیون:ندارد تغییر نام :باجم سوپرسل ایدی :نشده قیمت:180تومن ایدی فروشنده : از واسط گرفته گرفته شود. توضیحات :همراه با یک کلن ۹ ‼️ توجه ‼️ ⛔️ حتما با شماره، ادمین واسطه فروشگاه رو سیو کنید و بعد مکاتبه کنید و قبل از هر مکاتبه از درست بودن ایدی و شماره اطمینان حاصل فرمائید . تنها ایدی و شماره معتبر واسطه جهت معامله و معاوضه @Legen
دِسیدِریوس اِراسموس (به هلندی: Desiderius Erasmus) (تولد ۲۷ اکتبر ۱۴۶۶ - درگذشته ۱۲ ژوئیه ۱۵۳۶) دانشمند و فیلسوف و ادیب هلندی و یکی از علمای مشهور قرن پانزدهم میلادی است که به سال ۱۴۶۶ در رتردام زاده شد. پس از اتمام تحصیلات داخل سلسله رهبانان گردید و در بعضی مدارس به تدریس پرداخت.

خرید کتاب
سپس او برای تعلیم پسر ژاک چهارم پادشاه وقت، به دربار راه یافت و چون در آن وقت اصلاح و تعدیل دین مسیحی لازم به نظر می‌آمد او در این معنی با لوتر به مکاتبه پردا
سلام و وقت بخیر
طبق اطلاع رسانی روابط عمومی دانشگاه جلسه این هفته تشکیل نخواهد شد.
برای جبران این تعطیلی مطالبی که قرار بود این هفته تدریس کنم رو در قالب یک جزوه تا چهارشنبه در همین وبلاگ بارگذاری خواهم کرد، بدیهی است که دانشجویان میتونن سوالات خودشون رو در رابطه با مطالب جزوه جلسه این هفته با ایمیل من به نشانی a.hakimi1399@gmail.com مکاتبه کنند.
#لطفا به دوستانتون اطلاع بدین
دقیقا وقتی تفاوت ادارات داخل ایران و خارج ایران مشخص میشه که بخوای باهاشون مکاتبه داشته باشی . یعنی چی؟
یعنی اینکه من یک ایمیل فرستادم به یک اداره حارجی و جوابم رو تا دو روز کاری گرفتم (اداره بسیار بزرگتر از اداره داخل ایران بود و اصولا یک هفته یک بار پاسخ میدن) . یک ایمیل هم به یک اداره ایران دادم و نیم ساعت بعد جواب گرفتم!
چه جوابی؟
میزان محدودیت سرور برای دریافت ایمیل جدید پر شده و ایمیل شما وارد سرور نمیشه :)))))))))))))))))))))))))))))))
هرچیز اضافه دیگه
1. نمونه ای از کاربردهای فناوری اطلاعات و ارتباطات در زندگی را نام ببرید؟
1- ارتباط سریع با دیگران از طریق تلفن همراه
2- مکاتبه از طریق پست الکترونیک (ایمیل)
3- فعالیت های علمی از طریق اینترنت
4- خرید و فروش از طریق اینترنت- بهره گیری از خدمات
5- دولت الکترونیک
6- آموزش از طریق ویدئو کنفرانس
7- امنیت و نظارت با استفاده از تلویزیون های مدار بسته، تلفن همراه، و اینترنت
8- عملیات بانکی از طریق تلفن، دستگاه خودپرداز و اینترنت.
ادامه مطلب
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، مهرداد کتال محسنی درباره آخرین شرایط باغ پرندگان تهران با اشاره بوسیله اینکه اقدامات اولیه برای تأمین پرندگان این باغ انجام شده است، گفت: با سازمان مرکزی فضا زیست مشی و مکاتبه کردیم تا تعداد پرندگان متراکم در هر مجموعه و فضای باغ پرندگان را بررسی کند. دستیار متخصص حفاظت هوا زیست استان تهران افزود: اخیرا تمامی مراکز نگهداری حیوانات مشابه باغ وحش ها و باغ پرندگان ماهیانه توسط کارشناسان فاحش تک پایش
ساخت اپل آیدی برای کاربران خارج از ایران مطالقا رایگان است، اما طبق سیاست سایت اپل برای ساخت اپل آیدی به یک ادرس در خارج از کشور های تحریم شده مثل ایران نیاز داریم ...، به همین علت در سایت های اپل استور و فروشگاه های گیفت کارت انلاین ، اپل ایدی رو باید خریداری کرد اون هم با ادرس شانسی.
خب ما میتونیم با هزینه بسیار کمتر از سایت های دیگه و با آیدی دلخواه شما براتون حساب اپل آیدی ایجاد کنیم و کل این پروسه فقط 30 دقیقه طول میکشه ، یعنی شما 30 دقیقه بعد

کاربران گرامی،محتوای این فایل شامل پاورپوینت فصل چهارم با عنوان حرفه ی حسابرسی در 43 و فصل پنجم با عنوان کنترل داخلی در 42 اسلاید قابل ویرایش از کتاب حسابرسی 1 می باشد که پس از پرداخت انلاین ،می توانید این محصول را دریافت و دانلود نمایید.
عناوین فصول کتاب :
فصل اول : نقش حسابرسی در اقتصاد کشور
فصل دوم : آیین رفتار حرفه ای
فصل سوم : مسئولیت قانونی حسابرسان
فصل چهارم :حرفه ی حسابرسی
فصل پنجم :کنترل داخلی
فصل ششم : دلایل و مدارک حسابرسی
فصل هفتم :نم
کلیک کنید
سروش رفیعی که در دور رفت برای شهرخودرو به میدان رفته بود، هم‌اکنون با گذشت نیم‌فصل به پایان کارش با تیم مشهدی رسیده و جدایی‌اش قطعی شده ولی هنوز رضایت‌نامه رسمی را دریافت نکرده و باشگاه شهرخودرو در حال رایزنی با تیم‌های خواهان این بازیکن است.

جواد طاری‌بخش، سخنگوی باشگاه شهرخودرو در این باره گفت: سروش رفیعی همچنان با ما قرارداد دارد و از جدایی او بی‌اطلاع هستیم.

او ادامه داد: اینکه گفته می‌شود رفیعی از فولاد پیشنهاد دارد
سیستم آموزش مجازی یا سیستم آموزش از راه دور ریشه در زمان های قدیم داشته و به عقیده بعضی از صاحب نظران به زمان افلاطون وشاگردش دیونسیس می رسد ولی از آنجایی که شواهد نشان می دهد اولین آموزش از راه دور به شیوه پستی و مبادله مواد آموزشی وپرسش وپاسخ از طریق پست در سال های 1728میلادی انجام گرفته است از آن تا به حال شکل های مختلفی از آموزش به صورت های ترویجی ، ارشادی و آکادمیک از طریق مکاتبه ، ضبط صوت ، برنامه های تلوزیونی ، ویدئویی واخیرا ماهواره ا
ویزای جستجوی کار آلمان برای چه کسانی مفید است؟ بهتر است افرادی به دنبال این ویزا بروند که احتمال پیدا کردن کار را می دهند و برایشان شرایط اخذ کار نسبتا مهیا است. بسیاری از افراد وقتی شروع به مکاتبه با شرکتها می کنند با این پاسخ مواجه می شوند که اگر در آلمان مستقر می بودید آنگاه امکام گرفتن کار را داشتید. در این شرایط ویزای جستجوی کار بسیار موثر است.
در حقیقت اینکه بدون هیچگونه اطلاع از شرایط شغلی و محیطی و سایر عوامل موثر، صرفا با امید بی پایه
+ بچه ها ، اینجا کسی هست که زبان انگلیسیش خوب باشه ؟ یعنی در سطحی که بشه مکاتبات و ارسال کامنت بصورت انگلیسی باشه ؟؟؟

تو پست های مربوط به زبان انگلیسی ، خب من راه های زیادی گذاشتم ، اما واقعیت اینه که ما پارتنر نداریم ، تلگرام و اینا هم که قطعه ، خیلی خوبه که مثلا یه برنامه میان مدت بزاریم و براساس درس های مکالمه نصرت ، مثلا 15 تا درس بریم جلو و هر چی یاد گرفتیم بیایم و شروع به مکاتبه و چت کنیم .

یعنی میخوام بگم سطح پایه باشه 15 درس نصرت که مناب
مکاتبه یکی از راههای ارتباط شیعیان با امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف ) بوده  است . بی شک یکی از شامخ ترین این مکاتبات ، نامه هایی است که از سوی امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف )  به شیخ مفید ، این عالم جلیل القدر قرن پنجم رسیده و در کتب متعددی نقل شده است . در قسمتی از نامه اول چنین آمده است :
ما از تمام حوادث و ماجراهایی که بر شما می گذرد ، کاملا مطلع هستیم و هیچ چیزی از اخبار شما بر ما پوشیده نیست. از خطاها و گناهانی که بندگان صالح خدا
اگر بنا به هر دلیل اکانت اینستاگرام شما هک شد و یا از دسترس خارج شد دیگه نگران نباشید چرا که کارشناسان ما با استفاده از ترفندهای خاص و حتی مکاتبه با پشتیبانی اینستاگرام می‌توانند اکانت هک شده یا از دسترس خارج شده شما را بازیابی کرده یا اصطلاحا پس بگیرند. پس با آگاهی از این مسئله جایی برای نگرانی وجود ندارد.

شاید فک کنید که پشت مسئله هک شدن اکانت اینستاگرام شما یک هکر خفن قرار داره  اما حقیقت اینه که در اغلب موارد مسئله به این پیچیدگی‌هایی
دیشب ساعت 12 و نیم بامداد (حدودا) برام ایمیل از طرف استاد کانادایی اومد. استادی که تقریبا یک ماه و نیم با هم مکاتبه داشتیم. از ویژن من خوشش اومده بود و دیشب بهم ایمیل زد. فکر کردم باز سوال داره اما بسیار شیک و مجلسی، پذیرش بنده رو صادر کرد!
یعنی من اگر خدا بخواد میتونم از سپتامبر 2020 به کانادا برم!
دیشب که ایمیل رو خوندم هیچ واکنشی نداشتم! به خواهرم گفتم بیا بخون. اون خوند و بغلم کرد و به بابا گفت. هر دو شون خوشحال بودن. 
خودم گیج!
کلا من همیشه قبل رسی
اینکه گاهی دریافت عجیب و بزرگی از یک کتاب نداشته باشی و باز هم حس دوست داشتنت نسبت به آن روان باشد، چیز عجیبی نیست. من عاشق تکه های پازلم. عاشق کنجکاوی کردن و تصویرسازیِ ذهنی. مجموعه نامه هایی که راه طولانی رو طی میکنند و دوستی رو برقرار میکنند با بوی صفحات کتاب. کتابی که جمله هایی که بخواهی زیرشان خط بکشی و برای دیگران نقل قول کنی نداشت اما حس داشت.محض رضای خدا، من باید با یک کتاب فروشی شروع کنم به مکاتبه ی کاغذی. تمبر، پاکت نامه، صندوق پستی، پ
اعتبار سنجی شرکت های خارجی (چینی،هندی، اروپائی،آلمانی،هلندی،ایتالیایی و ....)

در مورد اعتبار سنجی شرکت های خارجی روش ها و بررسی ها مختلف و زیاد بوده و هرکدام ریسک و میزان خطای خاص خود را دارد ، و مهمتر اینکه این روشها بستگی زیادی به این دارد که شما از چه کشوری قصد خرید دارید ؟( مثلا روش اعتبار سنجی یک شرکت در چین با شرکت دیگر در فرانسه متفاوت هست ) و دومین پارامتر مربوط میوشد به مبلغ خرید شما و میزان پیش پرداختی که فروشنده درخواست کرده نسبت به
وقتی دو تا کشور فارسی‌زبان با هم نامه‌نگاری می‌کنن:

مهر برجسته‌ای که رو این نامه خورده تو گاوصندوق نگهداری میشه، پاکتی که این نامه رو توش گذاشتن از یه پوشه بزرگتره! بعد ببینید من چیکار کردم. رفتم خودم پاکت رو باز کردم، از روش یکی واسه سفارت و دو تا واسه خودم!! کپی گرفتم و بعد یه لا ورقه رو بردم تحویل مقصد دادم!!! مسئوله شوکه شده بود! می‌گفت "کیییی اینو باز کرده؟؟؟ تو چطوری نامه به این ابهت رو خودت باز کردی؟" به‌جای من اون دست و پاشو گم کرده بو
 آقای منتظری، این بار در دفاع از هادی هاشمی سنگ تمام گذاشت. ابلاغ‌های مکرر دادگاه، چه به صورت شفاهی و چه به صورت کتبی،  مورد بی اعتنایی او قرار گرفت. او، به پشتیبانی آقای منتظری، به سوء استفاده از شرایطی پرداخت که حضرت امام برای دلجویی از آقای منتظری فراهم آورده بودند. هادی هاشمی در اوضاع عادی از تعهد سپردن به شرایط موردقبول حضرت امام سرباز زد. اما زمانی که اوضاع را نامساعدتر از گذشته دید و نیز برای توجیه عدم حضور خود در دادگاه برادرش، ناگز
کتاب فوق با موضوع ادبیات تطبیقی و بررسی اشتراکات دو شاعر زن :سیمین بهبهانی و غاده السمان به قلم مجتبی جعفری است که مشخصات آن در زیر آمده است:
نام کتاب:زن٬عشق٬شعر
نگاهی تطبیقی به مضامین مشترک در اشعار سیمین بهبهانی و غادة السمان
نویسنده: مجتبی جعفری
تیراژ: ۱۰۰۰ جلد
تاریخ چاپ: اول ۱۳۹۴
صفحه و قطع: ۱۴۸ صفحه/ رقعی
ناشر: لوح محفوظ
قیمت:۱۵۰۰۰۰ ریال
تلفن مرکز پخش: ۰۹۱۹۲۲۰۰۹۹۲
جهت خرید با شماره ذکرشده یا مدیر این وبلاگ مکاتبه نمایید.
بخصی از کتاب:
دیگه تا الان متوجه شدید که من چقدر به جین آستین و کلاسیک ها ارادت دارم؛ فکر کنید تو یه سکانس از فیلم، داستانِ فیلم بر اساس یکی از رمان های جین آستین، با چند تا دیالوگ روایت می شه ^_^  داستان فیلم هم از این قراره که ارتباطی  بین دو شخصیت اصلی فیلم از طریق مکاتبه برقرار می شه و اون ها متوجه می شن که در زمان های متفاوتی از هم قرار دارن!یکی تو سال 2006 و اون یکی 2004. قطعا از جمله فیلم های حال خوب کنیه که دیدم.

- کیت ، تا حالا کتاب ترغیب* رو خوندی
  سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: اشکان دژاگه و چند بازیکن جدید تا چند روز دیگر به اردوی تیم ملحق می شوند.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی باشگاه تراکتور، مصطفی دنیزلی در خصوص اردوی ارضروم گفت: پس از پشت سر گذاشتن تمرینات پرفشار تبریز، اردوی خود را در ارضروم آغاز کردیم و می توانیم در این اردو، برنامه های بدنی و غذایی بازیکنان را نیز زیر نظر بگیریم. تمریناتمان در دو نوبت صبح و عصر برگ
کمیته هم اولش موقت بود بعد دائمی شد، اما ما هنوز بعد از گذشت چهار – پنج سال با سربرگهای کمیته موقت انقلاب اسلامی مکاتبه می کردیم. روزی من به آقای مهدوی کنی از این بابت ایراد گرفتم. او با خنده گفت: ما آن موقعی که مسئولیت این کار را پذیرفتیم، فکر می کردیم بعد از دو – سه ماه، دولتی سر کار می آید و کارها را خودش انجام می دهد، بعد هر کس می رود سر کار خودش، ما هم می رویم دنبال درس و طلبگی و حوزه خودمان و مملکت درست می شود! اما الان می بینیم که به این ساد
دنبال یک طراح سایت حرفه ای، توسعه دهنده وب، گرافیست، برنامه نویس فرانت اند یا برنامه نویس بک اند هستید؟
قصد سفارش طراحی وب سایت دارید؟ قصد دارید یک تیم خوب برای شروع یک
استارتاپ آنلاین، بسازید؟ با این نوشته همراه من باشید تا کمک تان کنم:
چند روش برای پیدا کردن یک (یا چند) طراح سایت خوب، و سفارش طراحی وجود دارد. مهمترین ها عبارتند از:

1. ثبت پروژه در سایتهای فری لنسینگ
در سایت های فری لنسینگ، تعداد زیادی از متخصصانِ آزاد کار (Freelancer)
در موضوع ه
به گزارش  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی انجمنیون، مارک ویلموتس، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران
در گفتگو با سایت اسپورزا بیان کرد: زمانی که به ایران آمدم شگفت زده شدم.
برای حضور در ایران اندکی شک و تردید داشتم، اما فوتبال این کشور اکنون
برای من بسیار جذاب است. مسئولان فدراسیون ایران پیشنهاد وسوسه کننده‌ای
ارائه کردند و سه روز با من در بلژیک مکاتبه کردند تا به ایران بروم و
امکاناتش را بررسی کنم.
ادامه مطلب
آیه مباهله
(فمن حاجک فیه من بعد ما جائک من العلم فقل تعالوا ندع ابنائنا و ابنائکم و نسائنا و نسائکم و انفسنا و انفسکم ثم‏ نبتهل فنجعل لعنه الله على الکاذبین)(آل عمران: 61). «هرکس با تو پس از آن که آگاه شدى، به مجادله برخیزد ، بگو بیایید تا بخوانیم فرزندان خود و فرزندان شما را، زنان خود و زنان شما را، و جان هاى خود و جانهاى شما را و لعنت‏ خدا بر گروه‏ دروغگو بفرستیم‏» . 

مفسران مى‏ نویسند: پیامبر اسلام(ص) به موازات مکاتبه با سران‏ دول جهان، و م
چه زمانی برای مکاتبه با اساتید بهتر است؟
اواخر تابستان مکاتبات را انجام دهید که در اینصورت یک ماه تا سه ماه به طول خواهد انجامید تا پاسخی دریافت کنید. اگر استاد مذکور پاسخی نفرستادند، مجددا برای او ایمیل ارسال کنید. دقت کنید که در هر دپارتمان به یک نفر بیشتر ایمیل نزده باشید! نهایتا حدود بازه مهر و آبان ماه باید درگیر امتحانات زبان و جی ار ای (اگر لازم است) شوید و به تدریج  فرم‌های پذیرش را پر کنید.
مهلت‌ها از اواخر آبان شروع می‌شوند و پایان
سلام
پسری 27 ساله از دانشگاه روزانه هستم، از اوایل ارشد برای مقطع دکتری دنبال دانشگاه خارج بودم اما مادرم به شدت مخالفت میکرد. اما من جدی نمیگرفتم. الان بعد چند مرحله مکاتبه به یکی از موسسات توی اروپا به توافق اولیه رسیدم. 
اما بحث های من و مادرم خیلی شدید شده و بعدش مادرم میشینه گریه میکنه... میدونم نمیخواد برم و میخواد اینجا بمونم...، مادرم به هیچ طریقی راضی نمیشه. چطوری راضیش کنم؟، خانواده ام مذهبی هستن. پدرم ظاهرا مشکلی با قضیه نداره. من تک ف
آموزش و ازمون از راه دور شیوه ای  است که در سطوح مختلف (دوره های تک درس، اخذ گواهینامه های علمی – فنی – تخصصی ، مدارج دانشگاهی و غیره) به دانشجویان امکان می دهد که تمام یا بخشی از دوره آموزشی را از راه دور (مثلا” در منزل خود و در شهر یا حتی کشوری دیگر) و بدون نیاز به حضور فیزیکی در کلاس درس بگذرانند و درنهایت در صورت موفقیت در آزمون های مربوطه از امتیازاتی مشابه دانشجویان حضوری بهره مند شوند.
آموزش از راه دور به کلیه افراد امکان ادامه تحصیل می
در این دوران قرنطینه که توی خونه موندم و دورم از دانشگاه و محیط آکادمیک حس کردم اگه یه روتین روزانه برای خودم نداشته باشم و چند تا سرگرمی خوب احتمال جنون بالا میره.چقدرررر انفرادی مجازات سنگینی هست. فک کنین ما الان همه جور به وسایل ارتباطی دسترسی داریم .. با کسانی هستیم که دوسشون داریم... و هر چند روز هم برای خرید مایحتاج بیرون میریم اما بازم حال روحی خیلیا خوب نیست و دارن کم میارن.
برای افزایش جذابیت این روزها، تصمیم گرفتم روزانه ساعتی رو اخت
سلام
من پسری ۲۱ ساله هستم، ۳۰۰ تا ایده برای برنامه نویسی و ۲۵ تا طرح برای اختراع دارم، اما چون پولدار نیستم، نمیتونم کامل شون کنم، چطوری میتونم با یکی از کشور های خارجی که حمایت میکنن مکاتبه کنم و برم؟، و یا اینکه تو ایران کسی حمایت جدی انجام میده؟
من‌ نه باهوشم نه درسم خوب بود و هیچ ادعایی ندارم، افسردگی هم گرفتم برای این که نمیتونم طرح هام رو اجرا کنم، الان چطوری و از کجا میتونم کمک بگیرم؟، هیچ پولی ندارم و سرمایه م ۵۰۰ هزار تومنه، آیا ک
کارم رو از دست دادم، چند روز پیش. اطلاع‌رسانی از طرف مدیر و از طریق تلگرام! قبلا براتون نوشته‌بودم که کارم رو دوست ندارم و تعامل با سرپرست تیم برام عذاب‌آوره، حتی خودم تو فکرم بود بعد از عید استعفا بدم و از اونجا برم. ولی طبق معمول یه اتفاق محیرالعقول جدید اومد و گند زد به برنامه‌هام، کرونا! هنوز از ادمیشن خبری نیست و واقعا اضطراب دارم. بهمن ماه که باید مکاتبه می‌کردم و استاد پیدا می‌کردم، اضافه می‌موندم شرکت تا کارهام رو انجام بدم و نشون
 معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: با فدراسیون فوتبال برای حل و فصل مطالبات استقلال و پرسپولیس مکاتبه خواهد شد.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش خبرگزاری فارس، جمشید تقی زاده معاون وزیر در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان با اعلام ادامه مستمر و منظم جلسات واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس اظهار داشت: دو جلسه با محوریت ریاست سازمان خصوصی سازی و مسئولان مالی و ذی حسابان و کارشناسان بورس و مدیران وزارتخانه در محل ساز
خدا را شکر می‌کنم که چنان کار وبلاگ بیان گرفته و تعداد کاربرانش در این دو سه سال اخیر افزایش یافته که وقت سرخاراندن هم ندارند. خصوصا از زمانی که بر اثر اون اتفاق شوم در بلاگفا و حدود یکسال بعد آن در مشابه همان اتفاق در پرشین بلاگ افتاد و اکثر وبلاگ‌نویس‌ها به سمت بلاگ بیان هجوم آوردند و اینجا رونق گرفت. هرچند بماند که لذت وبلاگ‌نویسی برای این کاربران مثل وبلاگ سابق‌‌شان نشد ولی نقاط قوت وبلاگ بیان کاملا مشهود بود. به عنوان مثال، یکی میز م
۵ دلیل برای ساخت ایمیل برند به جای ایمیل شخصی
وقتی بخواهید با یک دندان پزشکی مکاتبه کنید و یا از آن وقت ویزیت دریافت کنید ، شما کدامیک از این دو ایمیل را ترجیح می دهید و برای شما قابل اطمینان تر هست : info@dentist.com یا  dentist-office1988@gmail.com ؟  مطمئنا شما هم مورد اول را انتخاب می کنید . در یک نظر سنجی ، ۶۵ درصد افراد ارتباط با یک مرکز را با ایمیل تحت برند به یک ایمیل شخصی رایگان ترجیح می دهند .
شاید در ابتدا این مورد را خیلی ساده ببینید ، ولی واقعا این مورد از
خدا را شکر می‌کنم که چنان کار وبلاگ بیان گرفته و تعداد کاربرانش در این دو سه سال اخیر افزایش یافته که وقت سرخاراندن هم ندارند. خصوصا از زمانی که بر اثر اون اتفاق شوم در بلاگفا و حدود یکسال بعد آن مشابه همان اتفاق در پرشین بلاگ افتاد و برای بیان تبدیل به اتفاق مبارکی شد تا اکثر وبلاگ‌نویس‌ها به سمت بلاگ بیان هجوم بیاورند تا اینجا رونق بگیرد. هرچند بماند که لذت وبلاگ‌نویسی برای بنده و همچنین سایر کاربران مثل وبلاگ سابق‌‌شان نشد ولی نقاط قو
امروز به دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه واخنینگن رفتم تا با دکتر کاریا بوتین، استاد جامعه‌شناسی در این دانشکده دیدار کنم. دقیقاً یک‌سال پیش بود که به ایشان ایمیل دادم و شش‌ماه بعد و پس از پذیرش پروپوزال‌ تحقیقی‌ام در این دانشکده از طرف او دعوتنامه‌ای دریافت کردم تا با آن بتوانم پرونده‌ فرصت مطالعاتی دوره دکتری را تشکیل بدهم. و امروز پس از یک‌سال مکاتبه با ایشان فرصت دیدار فراهم شد. بسیار خوش‌برخورد و دوستانه از من استقبال کرد و من را
نشستم در دفتر روزنامه. زیر کولر. روی میزی که یک شیشه از فلان گیاهی که نمی‌دانم چیست رویش هست. موسم روی روزنامه‌ای‌ست که داستانی از من در آن چاپ شده. صدای کیبورد می‌آید. صدای یک موسیقی آرام از دور می‌آید. گاهی صدای بحث این و آن بر سر فلان خبر می‌آید. آدم‌های اینجا را کم و بیش می‌شناسم. برایشان نوشته‌ام. قبل‌ترها از دور با آنها مکاتبه داشته‌ام. یک کارت خبرنگاری جشنواره فیلم کودک و نوجوان الان توی کیفم هست. بوی سیگار می‌آید. بوی میوه. بوی عطر
زمانی که شما یکی از قوانین شرکت سونی رو نقض کنید شرکت سونی برای مجازات شما کنسول شمارو برای بار اول به صورت مدت دار بن و در دفعه های بعد برای همیشه بن یا مسدود میکند
بن یا مسدود شدن چیست ؟
زمانی که شما یکی از قوانین شرکت سونی رو نقض کنید شرکت سونی برای مجازات شما کنسول شمارو برای بار اول به صورت مدت دار بن و در دفعه های بعد برای همیشه بن یا مسدود میکند
پیغام یک کنسول بن شده به شکل زیر است

چرا بن شدیم ؟
میشه گفت تقریبا 90 درصد دلایل بن شدن کسنول

برگزاری جلسه وبازدید معاونت مالی ادارهدر این جلسه کمبودهای اموزشگاه بررسی شد وجناب آقای طاهری قول مساعد داددندبه اهدا یک دستگاه مانیتور ویک دستگاه اسپیکر ووسایل گرمایشی جهت تجهیز نمازخانه که نمونه مکاتبه پیوست می باشد  
<<برگزاری جلسه هم اندیشی باحضور معاونت آموزشی اداره>>
در این جلسه موارد بازگشایی مجدد کلاسها که با توجه به کرونا تعطیل شده بود وپرونکل های بهداشتی مورد بررسی قرار گرفت ومقرر گردید اسامی د
3) به‌عنوان شخص سوم مکاتبه نکنید  برای تثبیت مدیریت ، اغلب به شما توصیه می‌شود که در قالب شخص سوم مکاتبه کنید. به این ترتیب، امکان دارد تمامی دستاوردهای خود را لیست کنید ، بدون اینکه ظاهرا بلوفی‌زده باشید. مشکل اینجاست که 99 درصد افرادی که قسمت «درباره ما» یا About us را روی وب‌سایت شما یا دیگر محل‌ها می‌بینند ، خواهند فهمید که خودتان آن را نوشته‌اید.4) «متخصص» بودن خود را به رخ مردم نکشید  کلمه «متخصص» تقریبا در کارآفرینی یک کلیشه است.
هرجای
امروز بازرس اداره کل به دفترخانه آمده بود موضوع مورد شکایت مکاتباتی بود که با یکی از ادارات مناطق ثبتی داشتم رئیس اداره مدعی بود بنده در مکاتباتم ایشان را تهدید کرده و بر خواسته ام اصرار نموده ام.یا للعجب چه اتفاقاتی در این مملکت اسلامی افتاده است که اگر در مکاتبه با اداره ای بجای تعارفات معمول و استفاده از عناوین و عبارت پر طمطراق و اظهار مراتب ارادتمندی به مسولین از آنها خواسته شود تا از اقداماتی که موجب سردر گمی و اتلاف وقت مردم و ارباب ر
خب با ماجراهای من و استاد در خدمتتون هستیم.
در این سری از پست‌ها "استاد" یک شخص ثابت نیست و ممکنه هربار یه استاد متفاوت باشه. مهم اینه که همشون استادن و من در برابر همشون مثل کودنا عکس‌العمل نشون میدم :))))
برای مثال وقتی پیاممو جواب میدن اونقدر در جواب دادن مکث و تامل می‌کنم که ده ساعت می‌گذره، دیر میشه، میگم چرا دیگه جواب بدم، ضایع‌ست، فلانه، کلا جواب نمیدم، می‌رینم، اصن یه وضعی.
یا مثلا میام یه پیام به استاد بدم که سلام وقت داری؟ دقیقاا دو
با سلام
دوستان بنده پسری ...2 ساله، دارای تحصیلات کارشناسی ارشد در رشته شیمی گرایش بیو تکنولوژی ، برای کار تا کنون به ۱۴ وزارت و سازمان دولتی مراجعه کرده ام ، چه به صورت حضوری و چه تلفنی ، ابتدا شهرستان محل زندگی، سپس مرکز استان و بعد از آن مرکز ، تا کنون هیچ نتیجه ای حاصل نشده ، در بعضی از ادارات گفتند که جذب نیرو فقط از طریق آزمون انجام می شود (آزمون دستگاه های اجرایی یا مهندس شیمی نمی خواهند یا در گرایشی می خواهند غیر از گرایش بنده)، در بعضی اد
ظر به استقبال چشمگیر و روز افزون کاربران ایرانی به سایت های اجتماعی فارسی زبان،صبا ایده بر آن شد تا با تکیه بر تجربیات موفق خود که به مدد صدها هزار کاربر ایرانی در سایت های دیگر فراهم آمده است، سایت آپارات APARAT را راه اندازی نماید. هدف از برپایی این سایت پاسخگویی به نیاز اشتراک گذاری ویدیو کاربران ایرانی در محیطی سالم می باشد.
در آپارات شما نه تنها قادر خواهید بود ویدیوهای خود را با دیگران به اشتراک بگذارید بلکه می توانید با به وجود آوردن یک
3) به‌عنوان شخص سوم مکاتبه نکنید  برای تثبیت مدیریت ، اغلب به شما توصیه می‌شود که در قالب شخص سوم مکاتبه کنید. به این ترتیب، امکان دارد تمامی دستاوردهای خود را لیست کنید ، بدون اینکه ظاهرا بلوفی‌زده باشید. مشکل اینجاست که 99 درصد افرادی که قسمت «درباره ما» یا About us را روی وب‌سایت شما یا دیگر محل‌ها می‌بینند ، خواهند فهمید که خودتان آن را نوشته‌اید.4) «متخصص» بودن خود را به رخ مردم نکشید  کلمه «متخصص» تقریبا در کارآفرینی یک کلیشه است.
هرجای
یا من هو فی حکمته لطیف
ای که در حکمتت با لطف و عنایتی

لوسی عزیزم سلام.
حال بچه هایت چطورند؟ آقای کشیش سالم و سرحالند؟
حالا در حال نگارش چندمین جلد از «آن» هستی؟ جلد های قبل را خوانده ام. خیال انگیز و همانطور که خودت میدانی شادی بخش بودند.
خیلی کار خوبی کرده ای که به جای لوسی ماد مونتگمری ، مختصرا ال ام مونتگمری را انتخاب کردی. حقیقتش دوست داشتم اگر روزی میخواستم کتابم را چاپ کنم، با تخلص پاییز.نون چاپ شود. اما حالا قوانین چاپ و نشر اینطور اس
به گزارش عصرحباد؛ ساعاتی قبل دبیر شورای عالی فضای مجازی در مورد اظهارنظر منتشرشده از قول خود درباره رفع فیلتر تلگرام گفت: خبر منتسب به اینجانب در مورد رفع فیلتر تلگرام جعلی و ساختگی است، من هیچگونه مصاحبه‌ای در این مورد نداشته‌ام.
امیر خوراکیان، معاون محتوای مرکز ملی فضای مجازی نیز در واکنش به انتشار این شایعه در فضای مجازی گفت: خبر منتشره در خصوص رفع فیلتر تلگرام صحت ندارد و دبیر شورای عالی به هیچ‌وجه چنین سخنی نگفته است.
همزمان روابط ع
دیزل ژنراتور لوول
دیزل ژنراتور لوول ساخت شرکت لوول است. این دیزل ژنراتور از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.
ژنراتور های لوول از اجزای مختلفی ساخته شده اند که این اجزا شامل موتور، ژنراتور،
رادیاتور، مخزن سوخت پایه، سوئیچ انتقال اتوماتیک ATS، پنل کنترل خودکار، تریلر،
باتری، قطع کننده مدار، کابل های داخلی، خاموش کننده اگزوز، فلنج، قاب پایه، لوله های انعطاف پذیر، پنل AMF و … می شود.
قیمت دیزل ژنراتور لوول را از جاوید ژنراتور استعلام بگیرید.
ن
پری‌دخت
پدیدآور: حامد عسگری
ناشر: قبسات / تعداد صفحات: ۱۴۰

داستان فراق، دلتنگی و غم هجران یار که قصۀ تازۀ دیروز و
امروز نیست. حدیث مکرری است که هر بار از زبان عاشقان و دوستان دور از هم
شنیده می‌شود. انسان اما هر کجا که باشد راهی خواهد یافت تا مرهمی بر اندوه
فراق عزیزانش باشد.
در روزهای قدیم که خبری از تلفن و اینترنت و انقلاب الکترونیکی امروز نبود،
مردم برای اطلاع از احوال یک‌دیگر راهی جز نامه نگاری نداشتند. نامه بود و
پس از آن تلگراف. انتظا
دیزل ژنراتور ولوو
کلیه دستگاه ها دارای گارانتی می باشند و با اطمینان از صحت و سلامت کالا تحویل داده می شوند.
شما می توانید قبل از خرید با کارشناسان مجموعه مکاتبه نمایید و راهنمایی لازم را دریافت نمایید.
برای اطلاع از قیمت دیزل ژنراتور ولوو ، دیزل ژنراتور کامینز و همچنین دیزل ژنراتور لوول
و یا دیزل ژنراتور پرکینز می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.
دیزل ژنراتور ولوو  یک برند معتبر جهانی است که در عرصه جهانی بسیار شناخته شده ا
اجاره دیزل ژنراتور
مشتریان می توانند قبل از اقدام به اجاره یا خرید محصول مورد نظر خود با کارشناسان مکاتبه
و نوع محصول مورد نظر را با توجه به هدف کاری خود دریافت کنند.
اجاره دیزل ژنراتور برای استفاده در  پروژه های پیمانکاری یکی از بهترین راه های کاهش هزینه ها است. در بیشتر موارد مدت زمان استفاده از دیزل ژنراتور کوتاه است و همین امر منجر می گردد که خرید دیزل ژنراتور سبب افزایش هزینه های موجود گردد.
در این حالت یک راه کار، اجاره دیزل ژنراتور بر
ابو ریحان، محمد بن احمد بیرونی خوارزمی، یکی از بزرگ ترین دانشمندان ایرانی اواخر قرن چهارم و نیمۀ اول پنجم هجری ست که در روز سوم ذی الحجۀ سال 362 هجری قمری در خانواده یی ایرانی چشم به جهان گشوده است.[1]
دربارۀ زادگاه و نسبت او به بیرونی اقوال مختلف است، شهر زوری در کتاب نزهة الارواح و ابن ابی اصیبقه در عیون الابناء بیرون را شهری در سند و خوش آب و هوا و دارای غرائب و شگفتی ها می دانند.[2] یاقوت حموی در معجم الادبا با آن که خود زادگاه ابو ریحان را یکی
سلام، دوره افسردگی داره خوب پیش میره وسعی میکنم با این حس کنارنیام و درمانش کنم، دیروز اولین جلسه مشاورم بود تونستم ارتباط خوبی با مشاورم بگیرم، و اروم نشدم چون قرار بر اروم شدن که نیست قرار بر درمان شدن هست، ومشاورم حرف خیلی خوبی زد گفت ببین نوستال اگر میخوای رابطه قبلیت رو از سربگیری و اونو اصلاح کنی من نمیتونم کمکت کنم! و این حرفش خیلی خوب بود چون منم نمیخوام این کارو کنم  مهمترین مساله یه رابطه اینه نخوای کسی رو عوض کنی، شرایط مالی و اجت
چهارشنبه شوم(3)
مادام لیپت چند لحظه ای سکوت کرد و اعصاب جروشای بیچاره را تحت فشار بیشتری قرار گرفت.سپس مادام لیپت چنین ادامه داد:
«معمولا اطفال از شانزده سال به بالا را ما اینجا نگه نمی داریم ،تو در این مورد مستثنی بودی برای این که تو مدرسه را در چهارده سالگی تمام کردی و نمره های خوب گرفته ای،گرچه متاسفانه نمی توانم بگویم اخلاقت خوب بوده...به هر حال تصمیم گرفته شد که تورا به دبیرستان دهکده بفرستند و حالا دوره ی دبیرستان هم دارد تمام می شود و دی
متاسفانه سربرگ‌ها از جمله اقلام چاپی هستند که با وجود اثرگذاری بالا، توجه کمی به آن‌ها می‌شود. در بسیاری از سازمان‌ها طراحی سربرگ اختصاصی به‌طور کلی مورد توجه نیست؛ و در برخی دیگر، سازمان‌ها به اصلاح و استفاده از یک سربرگ آماده اکتفا می‌کنند. این در حالی است که طراحی و چاپ سربرگ اختصاصی و کاملا هماهنگ با نیازهای سازمان، در دنیای امروز امری ضروری به نظر می‌رسد. تبلیغ
ایجاد سربرگ‌ با کاربردهای متنوعگاهی یک سربرگ ثابت پاسخگوی همه نیازه
   ایجاد سربرگ‌ با کاربردهای متنوعگاهی یک سربرگ ثابت پاسخگوی همه نیازهای شرکت نیست. فروش به عنوان مثال سربرگی که در آن یک نامه اداری درج می‌شود؛احتمالا نیازمند بخش پیوست و شماره ثبت است. در حالی که نوشتن یک پروپوزال در قالب سربرگ اداری، نیاز خاصی به این بخش‌ها ندارد.
نظم دادن به مکاتبات اداریهمان‌طور که گفتیم اولین هدف تهیه سربرگ نظم دادن به مکاتبات اداری است. کاملا منطقی به‌نظر می‌رسد که سازمان‌ها بخواهند کلیه مکاتبات اداری و حتی تخص
گوسفند زنده
برای پرورش گوسفند زنده دانش گسترده و اطلاعات جامع و تجربه لازم است. روش پروراندن گوسفند زنده مهم است زیرا به طور مستقیم با سلامت انسان ها ارتباط دارد. خرید گوسفند زنده باید از مراکز معتبر و دارای استاندارد صورت پذیرد. قیمت گوسفند زنده مهم است ولی باید به مجوز های وزارت بهداشت نیز توجه داشت.
دام سپید با عرضه انواع دام زنده با بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت در خدمت رسانی آماده است.
کلیه امور نگهداری، ذبح و توزیع گوسفند زنده ز
دانشگاه زابل از میان داوطلبان واجد شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد برای سال تحصیلی 99 - 1400 دانشجو می پذیرد .
به اطلاع می رساند با توجه به راه اندازی سامانه پست الکترونیکی واحد استعدادهای درخشان دانشگاه در جهت تسهیل فرآیند پاسخ گویی ، ثبت نام و عدم نیاز به مراجعات حضوری متقاضیان ، مقتضی است که دانشجویان محترم واجد شرایط استفاده از تسهیلات آیین نامه پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد ، کلیه مدارک درخواستی را بصورت اسکن شده به سامانه پست ا
786

نظرات و عدم تایید و نمایش

با عرض سلام خدمت تمامی عزیزان بازدید کننده و کاربران علوم ماورا.
خداقوت و ایام بکام.
مدت زمانی میباشد که عزیزان بسیاری جویای نظرات دیگر افراد که در سایت و وبلاگ علوم ماورا ذکر میکردند شده اند .
این
نظرات در کنار سوالات بعد از بررسی تایید و نمایش داده میشد بخصوص افراد
زیادی که با دادن درخواست برای بررسی مشکلات و خواسته ای که داشتند و برای
آنها سرکتاب باز میگردید و بررسی های مورد نیاز اعمم از طالع و عنصر آنها و
دع
دانشگاه زابل از میان داوطلبان واجد شرایط ثبت نام بدون کنکور دکتری برای سال تحصیلی 99 - 1400 دانشجو می پذیرد .
به اطلاع می رساند با توجه به راه اندازی سامانه پست الکترونیکی واحد استعدادهای درخشان دانشگاه در جهت تسهیل فرآیند پاسخ گویی ، ثبت نام و عدم نیاز به مراجعات حضوری متقاضیان ، مقتضی است که دانشجویان محترم واجد شرایط استفاده از تسهیلات آیین نامه پذیرش بدون آزمون دکتری تخصصی ، کلیه مدارک درخواستی را بصورت اسکن شده به سامانه پست الکترونیکی 

حجم : 21.3 مگابایت
این فایل نسخه مجازی کتاب ما و زرتشت نوشته علی صفدری بوده و تنها برای استفاده شخصی در دسترس شما قرار میگیرد.
     استفاده تجاری از این اثر به هر شیوه ممکن از قبیل نرم افزار و... مورد رضایت تهیه کنندگان آن نمیباشد. لطفا در صورت نیاز از طریق همین سایت مکاتبه بفرمایید.
پس از ساخت و تولید برنامه مشکلی که در پیش رو ، بیشتر توسعه دهندگان قرار دارد ، جذب کاربر یا همان معرفی  برنامه به کاربران است . 
بدیهی است که شرکت آوای همراه هوشمند هزاردستان یا همان  کافه بازار معروف ، در این امر می تواند در معرفی برنامه شما و جذب کاربر موثر واقع شود. اما همان طور که می دانید در کافه بازار محدودیت هایی از قبیل احراز هویت (سن بالای 18 سال و نیاز به ارسال کارت ملی و سایر اطلاعات)  و هزینه 400,000 ریال  در هر 12 ماه (امکان افزایش این مب
 فدراسیون جهانی فوتبال با درخواست فدراسیون فوتبال عراق برای استفاده از ماسک پیش از دیدار با ایران مخالفت کرد.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت «السومریه نیوز» عراق، فدراسیون عراق خبر داد که فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) با استفاده از ماسک از سوی بازیکنان این تیم مقابل ایران در حمایت از معترضان در این کشور مخالفت کرد.
حسین الخرسانی، سخنگوی فدراسیون عراق گفت: فدراسیون با درخواست هواداران در ح
احد کریم‌خانی:رهبر معظم انقلاب در فرمایشات اخیر خود به یک خصوصیت بارز و شاخص شهید سلیمانی که یکی از اصلی ترین و مهم ترین ویژگی های ایشان هم در حوزه گفتار وهم در عرصه عمل  بود اشاره ای نکردند، نه از این جهت که معظم له اطلاعی از این مشخصه بارز شهید نداشتند بلکه بهتر از هرکسی رهبر معظم انقلاب به این ویژگی شهید واقف بودند اما از آنجا که این موضوع به شخص و جایگاه والای ایشان برمی گشت از اشاره مستقیم به آن خودداری فرمودند. آن موضوع اعتقاد قلبی و را
با سلام 
بسیاری از هم‌وطنان ایرانی در پروسه مهاجرت به ترکیه دنبال کم هزینه ترین و آسان ترین روش هستند، ولی به خاطر اینکه خیلی از افراد شناخت به شهرهای ترکیه خصوصا استانبول ندارند همچنین بدلیل مسلط نبودن به زبان ترکی موجب میشود که هزینه های اضافی متحمل شوند ولی از انجایی که مجموعه اراد توریزم با توجه به آگاهی از قوانین مهاجرتی و مالکیت کشور ترکیه بعنوان مشاور و مجری امور مهاجرتی، خرید اموال غیرمنقول از جمله آپارتمان، ویلا، سرمایه گذاری د
پس از ساخت و تولید برنامه مشکلی که در پیش رو ، بیشتر توسعه دهندگان قرار دارد ، جذب کاربر یا همان معرفی  برنامه به کاربران است . 
بدیهی است که شرکت آوای همراه هوشمند هزاردستان یا همان  کافه بازار معروف ، در این امر می تواند در معرفی برنامه شما و جذب کاربر موثر واقع شود. اما همان طور که می دانید در کافه بازار محدودیت هایی از قبیل احراز هویت (سن بالای 18 سال و نیاز به ارسال کارت ملی و سایر اطلاعات)  و هزینه 400,000 ریال  در هر 12 ماه (امکان افزایش این مب
با توجه به میانگین قیمت مسکن پایتخت در مهرماه ۹۸، هم‌اکنون قیمت یک واحد ۶۵ متری، ۸۲۶ میلیون و یک واحد ۵۵ متری، ۶۹۹ میلیون تومان است.

علی‌رغم گفته کارشناسان مبنی بر تورم‌زا بودن افزایش وام مسکن محمود محمودزاده، معاون وزیر راه و شهرسازی از رایزنی این وزارتخانه با بانک مسکن برای اختصاص وام ارزان قیمت به سه دهک درآمدی یک، دو و سه خبر داده است.
به گزارش مجله دلتا محمودزاده به تازگی درباره تسهیلات مسکن اظهار داشته است: با توجه به اینکه صندوق پس
سلامبدهی قبوض خیلی روی اعصابه، مخصوصا وقتی مبلغ قبض های پرداخت نشده خارج از توان ما باشه.حداقل برای اینکه اعصاب خودتون رو آروم کنید، از اولین قبضی که پرداخت نکردید یا از مجموع چندین قبض، تا آن مبلغی که توان پرداختش را دارید، پرداخت کنید. این طوری حداقل خطر قطع را به تعویق میندازید و به مرور که پول دست تون اومد پرداخت میکنید.مخصوصا در بدهی قبض موبایل همین نکته خیلی کمک تون میکنه.امیدوارم منتظر راه جادویی برای از بین بردن بدهی نبوده باشیدپ.ن
۱- چه طوری میشه از آزمون ورودی کالج ها معاف شد؟ در اکثر موارد معافیتی در کار نیست. بعضی ها از بخش زبان معاف میکنن با DSH2 یا TestDaF 4x4 و ...! مکاتبه کنید.۲- کالج ها برای تکمیل ظرفیتشون ملیت رو هم در نظر میگیرن؟ بله! مثلا نمیذارن چینی ها کلاسا رو پر کنن!!! برای ایرانی ها چون تعدادشون کمه رقابتی از این نظر نیست.۳- آیا میشه کالج 1 گرفت؟ مشخصا غیر ممکن نیست! اما تجربه نشون داده همون نمره ایرانشونو بگیرن خوب عمل کردن!!! قرار نیست کسی که ایران 2 گرفته تو آلمان د
رپورتاژ
آگهی به عبارتی یک مقاله از جانب شما می باشد که در سایت های دیگر منتشر
می شود، شما به کمک این مقاله برند خود را به همه معرفی می کنید و محصول و خدمات
خود را تبلیغ نموده و حتی مطالبی را در زمینه فعالیت خود به دیگران آموزش می دهید.
دقت داشته باشید هر چه موضوع رپورتاژ آگهی شما جذاب تر و جالب تر باشد برای
مشتریان، تاثیرگذاری بیشتری نیز خواهد داشت. رپورتاژ آگهی در افزایش فروش و
مشتریان بسیار تاثیرگذار است. پیشنهاد می کنم برای کسب اطلاعات کامل
کیومرث بیات در آستانه آغاز فصل نقل و انتقالاتی رقابت‌های لیگ دسته اول، از مالکیت باشگاه سپیدرود رشت کناره‌گیری کرد.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، اداره تیم فوتبال سپیدرود رشت پس از انصراف علی کریمی از مالکیت این باشگاه به اداره کل ورزش و جوانان گیلان سپرده شد، مریم بخشی، باشگاه نیم‌قرنی گیلان را به کیومرث بیات سپرده و رئیس هیئت شطرنج استان گیلان، موقتاً به‌عنوان مالک و مدیرعامل باشگاه فعال
پری‌دخت
پدیدآور: حامد عسگری
ناشر: قبسات / تعداد صفحات: ۱۴۰
داستان فراق، دلتنگی و غم هجران یار که قصۀ تازۀ دیروز و امروز نیست. حدیث مکرری است که هر بار از زبان عاشقان و دوستان دور از هم شنیده می‌شود. انسان اما هر کجا که باشد راهی خواهد یافت تا مرهمی بر اندوه فراق عزیزانش باشد.در روزهای قدیم که خبری از تلفن و اینترنت و انقلاب الکترونیکی امروز نبود، مردم برای اطلاع از احوال یک‌دیگر راهی جز نامه نگاری نداشتند. نامه بود و پس از آن تلگراف. انتظار بو
نمونه نامه تجاری استعلام از یک شرکت به زبان انگلیسی
از اولین گام های آغازین خرید محصول از یک شرکت خارجی، استعلام قیمت محصول است که معمولا از طریق مکاتبه با ایمیل تجاری انجام می‌شود.
نامه تجاری استعلام از یک شرکت خارجی
در ادامه نمونه نامه انگلیسی مربوط به استعلام قیمت کالا از یک شرکت خارجی به همراه ترجمه فارسی را می‌خوانید.
برای اینکه شرکت خارجی مورد نظر به ایمیل بازرگانی و تجاری استعلام قیمت ما جواب مناسب دهد، نیاز است که نامه‌ای تخ
چرا ما یاد نمیگیریم به نظرات کاملا شخصی دیگران که ما هیچ دخل و تصرفی در اون نداریم احترام بذاریم ؟ به خاله ی دوماد چه که دوماد میخواد با دختری ازدواج کنه که قبلا شیرینی خورده ی دیگری بوده ؟ اصلا به اون چه که بخواد بره واسه خودش پرس و جو کنه و بعد با فهمیدن این موضوع فکر کنه کشفیات جدیدی داشته که باید یهویی شب بله برون خواهر زاده ش بریزه تو داریه تا همه رو مثلا آگاه کنه ایهاالناس این دختره قبلا قرار بود ازدواج کنه که بهم خورده ؟ که مجلس نامزدی رو
وقتی صحبت از خرید یک بطری آب معدنی می شود حتما صحبت هایی مانند:
آب معدنی اصلی دیگر وجود ندارد!
آب معدنی با آب آشامیدنی بسیار فرق دارند؟!
گفته شده بسیاری از کارخانجات تولید آب معدنی با مردم صادق نیستند و آب آشامیدنی را به جای آب معدنی به فروش می رسانند؟!!!!
 به گوشتان خورده است که تولید آب معدنی دیگر مانند سالهای اولیه تولید آن، انجام نمی شود.
اما شما تا چه حد می توانید صحت این اخبار را ثابت کنید.
حتی ممکن است به دلیل اینکه آب معدنی فروش بسیار زیا
پس ازآن از انتشار گفتگو های حسینعلی حاجی دلیگانی، نمایندگان منتقد طالع که مدعی شده بود یک باند نفوذی در وزارت نفتکشف شده که درون رأس آن خانمی با ایجاد وفاق با ۱۶نفر از مقامات ارشد این وزارتخانه ضرباتی را به ناحیه واقف کرده است، یک مقام آگاه در وزارت داده ها اعلام کرده که تقریر اتهاماتی از این دست توسط هر بی همتا یا مرجع دیگری فاقد اعتبار است. برای نخستین بار نیست که ایراد اتهاماتی از سوی برخی نمایندگان با برند سیاسی خاص به بیژن زنگنه، وزیر
با توجه به اجرای مصوبه دولت و مجلس شورای اسلامی برای الزامی شدن عرضه بنزین با استفاده از کارت هوشمند سوخت شخصی، عرضه بنزین  از بیستم مرداد تنها با کارت هوشمند سوخت امکان پذیر خواهد بود.اجرای این برنامه در تاریخ بیستم مرداد امسال تنها در ۴ شهر کشور صورت می گیرد و مابقی شهرها و روستاهای کشور طی روزهای بعد مشمول این مصوبه می شوند.عزیزان همراه سایت در این مقاله در خصوص چگونه پرینت کارت سوخت را بگیریم مطالبی نوشته ایم تا شما همراهان عزیز با خوان
نگارش ایمیل مکاتباتی
یکی از مهارت هایی که همیشه در فرآیند اپلای خیلی مهم هستند، مکاتبه با اساتید یا دانشگاه‌ها می باشد. متقاضیان بسیار زیادی وجود دارند که به ‌دلیل عدم توانایی در ایجاد ارتباط با اساتید و دانشگاه‌ها علی رغم توانایی های بالا و رزومه خوبی، از فرآیند اپلای از سایر رقیبان عقب می مانند. این همان دلیلی است که مشاهده می کنیم که افرادی با رزومه خیلی خوب موفق به اخذ پذیرش تحصیلی نمی شوند و در مقابل شخصی با داشتن رزومه متوسط، از چند
پیرو اطلاعیه مورخ 97/09/07 این سازمان و بند مربوط به امتیاز حافظان کل قرآن مجید مندرج در دفترچه شماره یک آزمون کارشناسی ارشد سال 1398، بدینوسیله اسامی آن‌ دسته از حافظان کل قرآن مجید (دیپلم و غیردیپلم)  و کارشناسان رسمی علوم قرآنی
که در آزمون کارشناسی ارشد سال 98 شرکت نموده و حائز شرایط می­باشند، جهت
انجام اقدامات بعدی اعلام می­شود. لذا رعایت موارد ذیل برای تمامی داوطلبان
گرامی الزامی است:

الف) حافظان محترم قرآن دارای مدرک دیپلم و غیردیپلم که
اشتباهات رایج مترجم ها
گاهی اوقات مترجم ها هر چه قدر هم که با اصول ترجمه و تکنیک های ترجمه آشنا باشند، نهایتا اشتباهات رایجر در ترجمه انگلیسی به فارسی می تواند آن ها را در ترجمه دقیق دچار خطا نماید. در این متن به اشتباهات رایج مترجم ها می پردازیم.
اتکای بیش از حد به حافظه یا تجربه خود
البته داشتن تجربه موجب افزایش سرعت ترجمه، عرضه ترجمه های خیلی بهتر، درآمد ساعتی یا کلمه ای بیشتر می شود؛ اما آیا کار صحیحی است که خیلی به حافظه یا تجربه خود متکی
عدم همخوانی عنوان شغلی با وظایف کاری

منبع: the Cut :مشاور عزیز، دو ماه پیش، وقتی مدرک فوق‌لیسانسم را گرفتم، کار جدیدم را شروع کردم. این اولین‌باری نیست که یک شغل تمام‌وقت دارم. با محیط اداری آشنا هستم و می‌دانستم چه چیزی در انتظارم است. اما کاری که دارم انجام می‌دهم اصلا آن چیزی نیست که فکرش را می‌کردم.
سلیم خلیلی مدرس و مشاور حوزه کسب و کار و برگزار کننده دوره های MBA  و DBA با مجوز وزارت علوم و همکاری دانشگاه های داخلی و خارجی، این مطلب ر
هر بازرگانی در کسب و کار خود به دنبال درآمدزایی بیشتر و ارتقا کسب و کار خودش است و در این حین تلاش هایی انجام میدهد تا سودآوری خود را بیشتر کند. و بعضا رعایت نکاتی بسیار کوچک باعث افزایش سود در واردات شده و کسب و کارشان رونق بیشتری میگیرد.
برای سودآوری بیشتر باید به نکاتی توجه داشت که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت.
افزایش سود در واردات
۱– انتخاب کالای وارداتیانتخاب کالا از مهم ترین بخش های تجارت هست که تا حدودی تعیین کننده سوددهی بیزنس شما
عکس تزئینی است.
مکان نیوز - ایرنا- شهردار ملایر گفت: نقشه رقومی (دیجیتال) یک هزارم شهر ملایر با مقیاس یک پنج هزارم با عکس‌های هوایی تهیه و توسط سازمان نقشه‌برداری کل کشور مورد تایید قرار گرفت.
حسین بابایی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: آخرین نقشه تهیه شده از شهر ملایر مربوط به عکس‌های هوایی ۱۵ سال گذشته و با مقیاس یک ۲ هزارم بود.
وی افزود: با توجه به نیاز شرکت‌های خدمات‌رسان و سایر سازمان‌ها، دستگاه‌های دولتی و همچنین نیاز شهرد
•  همه دامین های ایرانی باید در سایت  ایرنیک ثبت شوند ،روان  مارکت  به  نقل از سایت  ایر نیک می گوید :به
سایت www.nic.ir مراجعه کنید. درصورتی که هنوز شناسهٔ کاربری ندارید در قسمت «ساختن شناسهٔ کاربری جدید» فرم مربوطه را مطابق با پسوند دامنه موردنظر خود تکمیل نمایید، پس از تکمیل و ارسال فرم، شناسه کاربری شما در صفحه نشان داده شده و رمز ورود موقت برای شما به نشانی الکترونیکی که در فرم وارد کردید ارسال خواهدشد. (جزئیات نحوه ساخت شناسه در همین صفحه
اگر یک انقلابی باشید،
احتمالا پس از بیان انتقادات انقلابی خود، با این سخنان روبرو شده‌اید:
"این چرفیه!"
"زشته آقا!"
"از یک فرد مذهبی
مانند شما بعید بود"
"از یک طلبه که
لباس دین پوشیده، انتظار نداشتیم که مرتکب این بی اخلاقی‌ها شود"
و....
طوری حرف می‌زنند که
انگار به یکی از مقدسات الهی جسارت کرده‌ایم.
جالب این است که در حین
مطالعه‌ی سیره‌ی اهل بیت (علیهم السّلام)، اوّلین جایی که با چنین برخوردی مواجه
شدم، اوّلین نامه‌ی معاویه به امام حسن (علیه ا
پذیرش و چاپ مقاله isi و isc و scopus و علمی پژوهشی : تامسون رویترز یکی از بزرگترین شرکت های چند ملیتی رسانه های گروهی است که دارای زیر مجموع های هستند. یکی از این زیر مجموعه ها  Web of science می باشد که یک نمایه بر استناد علمی است که به وسیله تامسون رویترز تاسیس شده است . در حالت کلی مقالاتی را که در این پایگاه ها جمع آوری می شود  isi  می گویند.
پذیرش و چاپ مقاله isi چه امتیازاتی دارد؟
پذیرش و چاپ مقاله isi در ژورنال های علمی دارای امتیازات فراوانی برای شخص دارا
سلام 
من چند تا طرح خودرو ی سوپر اسپورت و چهار در دارم و میخواستم اونا رو به شرکت های خارجی ارسال کنم.
حالا میخواستم بدونم چطور باید این طرح ها رو ارسال کنم. ایمیل اصلی اون شرکت ها رو چطور باید گیر بیارم. چون تو سایت شرکت ها که میرفتم چند تا ایمیل انگلیسی برای اون شرکت ها وجود داشت و ارتباط با شرکت های خارجی را  نمی دونستم!!
پیشاپیش ممنون از راهنمایی تون
تا جایی که اطلاع دارم باید از طریق بخش ارتباط Contact 
سایت رسمی هر خودروساز اقدام کنید
مکاتب
قوانین انجمن‌ها
ما به جامعه‌ی کاربری خود، مخصوصاً به روح حاکم بر انجمن‌ها و فعالیت بالای آن، بسیار مفتخریم. در انجمن‌های هت‌تریک، برای کمک به کاربران و صد البته به‌منظور حفظ جذابیت انجمن‌ها، مدیرانی منصوب شده‌اند (که نام کاربریشان با Mod شروع می‌شود). حین بازدید از انجمن‌ها، همواره قوانین عمومی سایت اجرا می‌شوند، اما در عین حال برخی قوانین نیز برای تقویت روحیه‌ی دوستی در انجمن‌ها به اجرا در می‌آیند. بعضی انجمن‌ها، قوانین مخصوص و ب
7 نکته برای افزایش سود در واردات

هر بازرگانی در کسب و کار خود به دنبال درآمدزایی بیشتر و ارتقا کسب و کار خودش است و در این حین تلاش هایی انجام میدهد تا سودآوری خود را بیشتر کند. و بعضا رعایت نکاتی بسیار کوچک باعث افزایش سود در واردات شده و کسب و کارشان رونق بیشتری میگیرد.
برای سودآوری بیشتر باید به نکاتی توجه داشت که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت.
افزایش سود در واردات
۱– انتخاب کالای وارداتیانتخاب کالا از مهم ترین بخش های تجارت هست که تا
ابراهیم اشتر بعد از مختار با مصعب بیعت کرد
۱۰ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۹:۳۸
تعداد نظرات: ۱۰
وی پس از قتل مختار بن ابی عبیده ثقفی به دست سپاهیان عبدالله بن زبیر، از دو جناح متخاصم باقیمانده، یعنی سپاه شام به فرماندهی عبدالملک بن مروان و سپاه حجاز و عراق به فرماندهی عبدالله بن زبیر، دعوت به همکاری شد.
پارسینه: برخلاف آنچه که در سریال مختارنامه به تصویر درآمد، اختلافات ایراهیم مالک اشتر و مختار ثقفی بسیار عمیق و جدی بود به طوری که بعد از قتل مختار توسط سپاه
سلام. بعضی همکاران در مورد اینکه رابطین چه کسانی هستند و از میان چه افرادی انتخاب می‌شوند سوالاتی را مطرح نمودند! همانگونه که می‌دانید حوزه مشاوره را به پنج عنوان: هفته بهداشت روان، هفته مشاغل، هدایت تحصیلی، طرح رابطین مشاوره و طرح همیار مشاوره می‌شناسند. طرح رابطین مشاوره به منظور پوشش مدارس ابتدایی و ارتباط بیشتر این مدارس با حوزه مشاوره و استفاده هرچه بیشتر این عزیزان از امکانات درمانی و یاری رسانی این حوزه طراحی و تدوین گردید.
کودکا
درباره دکتر استرنجلاو یا همان چگونه یادگرفتم دست از هراس بردارم و به بمب عشق بورزم صحبت زیاد شده. خودم هم از طرفداران پرپا قرصش هستم هرچند میدانم اشکالاتی در تدوین اللخصوص تدوین های انتهایی داشته. از طرفی فیلم برای دهه شصته و نمیشه ازش انتظار یه تدوین میلی سکندی کامپیوتری داشت تنها کاری که تونستن انجام بدن تدوین فریم به فریمش بوده که بعضی جاها مثل لحظه باز شدن درهای بمب اتم هواپیما خیلی بد در اومده.
اما صحبتم اینجا و در این پست حول محور خود
رواج برخی از عبارت‌ها و کلمات در بین مردم نشان دهنده بالا رفتن تقاضایی مشخص است. واژه‌هایی چون وکیل خوب در تهران، وکیل خوب در مشهد، وکیل خوب در کرج، وکیل خوب در تبریز و یا عبارت‌هایی چون وکیل طلاق، ‌وکیل چک، وکیل ثبتی، وکیل دیه و .... عبارت‌هایی هستند که مردم با آن‌ها نیاز خود به یک وکیل خوب یا متخصص را بیان می‌کنند.

بیشتر وکلا خود را با عناوین کلی حقوقی، کیفری و خانواده معرفی می‌کنند. این در حالی است که عناوین دعاوی قضایی زیاد است و یک
دو سه سال پیش، محمدحسین شده بود مسئول یک اردو برای جماعتی از دانشجوهای دانشگاه تهران. همین ورودی‌های بزرگوار جدید که نشاط جوانی از سروکولشان بالا می‌رود! چندتا اتوبوس دانشجوی تازه‌وارد را سپرده‌بودند دستش و همه‌ی کارهای اردو را هم باید رسیدگی می‌کرد. این را بعد از سفرش فهمیدم، وقتی که با دوستان دور هم جمع شده بودیم و گپ می‌زدیم. محمدحسین -که فکر کنم پیش از آن تجربه‌ی چنین کاری را در این حد و اندازه نداشت- هی از پیچیدگی و سختی کارها و هما
دو سه سال پیش، محمدحسین شده بود مسئول یک اردو برای جماعتی از دانشجوهای دانشگاه تهران. همین ورودی‌های بزرگوار جدید که نشاط جوانی از سروکولشان بالا می‌رود! چندتا اتوبوس دانشجوی تازه‌وارد را سپرده‌بودند دستش و همه‌ی کارهای اردو را هم باید رسیدگی می‌کرد. این را بعد از سفرش فهمیدم، وقتی که با دوستان دور هم جمع شده بودیم و گپ می‌زدیم. محمدحسین -که فکر کنم پیش از آن تجربه‌ی چنین کاری را در این حد و اندازه نداشت- هی از پیچیدگی و سختی کارها و هما
با آغاز غیبت امام عصر (عج)، شیعیان فصل  جدیدی از زندگی اجتماعی خویش را تجربه کردند که طی آن قرار است جامعه اسلامی بدون حضور جسمانی امام معصوم، اما در  عین حال بر اساس آموزه‌های ایشان و تحت اشراف فق‌ها اداره شود.
لازم به ذکر است امام عصر (عج) در سالیان ابتدایی غیبت خویش یعنی حدود هفتاد تا هشتاد سال از طریق وکلای خویش که به نام‌های عثمان بن سعید عمری، محمد بن عثمان عمری، حسین بن روح نوبختی و علی بن محمد سمری شناخته می‌شوند و نیز از طریق توقی
قرارداد سئو (بهینه سازی سایت)
این قرارداد بین آقا/خانم/شرکت ......................... که کارفرما نامیده می‌شود و آقا/خانم/شرکت ........ که مجری نامیده می‌شود، منعقد می‌گردد.
ماده 1 - موضوع قرارداد
موضوع قرارداد عبارت است از: افزایش بازدید سایت از طریق بهینه سازی موتورهای جستجو / افزایش رتبه در کلمات ذیل
.............
.............
.............
.............
برای سایت:
ماده 2 - مدت انجام کار
مدت انجام خدمات موضوع قرارداد از تاریخ .................. به مدت ....... روز می باشد.
ماده 3 - مبلغ قرارد
قرارداد سئو (بهینه سازی سایت)
این قرارداد بین آقا/خانم/شرکت ......................... که کارفرما نامیده می‌شود و آقا/خانم/شرکت ولقان حسینی که مجری نامیده می‌شود، منعقد می‌گردد.
ماده 1 - موضوع قرارداد
موضوع قرارداد عبارت است از: افزایش بازدید سایت از طریق بهینه سازی موتورهای جستجو / افزایش رتبه در کلمات ذیل
.............
.............
.............
.............
برای سایت:
ماده 2 - مدت انجام کار
مدت انجام خدمات موضوع قرارداد از تاریخ .................. به مدت ....... روز می باشد.
ماده 3 - مبل
فیشینگ ( phishing ) تا حدودی شایع‌ترین روش برای سرقت کلمات عبور، تسلط بر حساب‌ها و ورود به سیستم‌ها بدون مجوز است که امروزه بسیار استفاده می‌شود و در کشور ما به وفور دیده می‌شود.
فیشینگ عمدتاً یک حمله مهندسی اجتماعی است، نه یک حقه فنی. به همین دلیل، غلبه به آن کمی دشوار است. به خصوص برای کاربران تازه وارد در اینترنت.
فیشینگ می‌تواند از طریق هر کانالی رخ دهد: از طریق تلفن، ایمیل، یک صفحه وب یا حتی صفحه شخصی. به‌طور خلاصه، این تلاش برای فریب دادن
انواع انیمیشن شامل 5 دسته است
ممکن است اولین چیزی که با شنیدن نام انیمیشن به ذهنتان خطور می کند، انیمیشن های سه بعدی پرزرق و برق دیزنی و پیکسار باشد. ولی جالب است بدانید که انواع انیمیشن 5 دسته را در برمی گیرد. برای هر یک از این دسته ها تکنیک ها و ابزار مختلف به کار گرفته می شود. این 5 دسته عبارتند از:
انیمیشن سنتی
انیمیشن دو بعدی
انیمیشن سه بعدی
موشن گرافیک
استاپ
انیمیشن سنتی (دست ساز، سل انیمیشن، دو بعدی)
انیمیشن سنتی که گاهی دست ساز، سل یا دو ب
انواع مکانیزم های دفاعی
1-4-3-2. سرکوبی
فروید سرکوبی را مهم ترین مکانیزم دفاعی میشناسد(خداپناهی 1390).سرکوبییکی از ابتدائی‌ترین و بنیادی‌ترین مکانیزم‌های دفاعی است که براساس آن”من” آنچه را قابل پذیرش نیست از هوشیاری می‌راند. این ساده‌ترین و بدوی‌ترین تدبیر”من” برای در امان ماندن از شر تمایلات غیرقابل پذیرش است. برای اجرای فرآیند سرکوب نیاز به زور و فشاری آگاهانه است تا کشش نامعقول محکوم به فراموشی شود. راندن یک رانش از سطح آگاهی، اگر با
این ایام کشورهای پهنه خلیج فارس، مقصد کسان بسیاری برای شغل است. قطر از آنگونه این کشورها است. بیشتر از نیمی از جمعیت کشور قطر را مهاجران ساختن دیتا اند و به همین دلیل می تاب گفت قطر، کشور مهاجر پذیری است.برای شغل در قطر و گرفتن ویزای کار قطر نخست باید شرایطی را محیا کنید و ویزای کار در قطر را گرفتن کنید و سپس با ویزای پیشه معتبر، به این کشور کوچ نمایید.

برای اخذ ویزای شغل در قطر چه پیشه باید کرد؟
برای گرفتن ویزای کاری قطر ، ابتدا باید یک فرصت ش
بزرگ‌ترین سرمایه‌ی یک وبلاگ‌نویس بعد از دانشش آرشیو نوشته‌های اوست.
آرشیو خود را تحت هیچ‌عنوان از دست ندهید.
آرشیو شما رزومه‌ی شما، خاطرات شما، نشان‌دهنده‌ی طرز تفکر و تغییرات در تفکر
و غیره و غیره است.

سلام
دلایل زیادی می‌تواند وجود داشته باشد که یک وبلاگ‌نویس از سایر سرویس‌های وبلاگ‌ده به بیان مهاجرت کند. برای کسانی که با این سرویس‌ها کار کرده‌اند احتمالا واضح است که علی‌الحساب بیان با اینکه نسبت به یکی دوتا از این سرویس‌ها

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Black and White planet اعتکافِ دل